Koncert Frantu a Vojtu Nedvědovcov - "Na dlani jednu z tvých řas"

Dátum:26. Sep - 26. Sep
Miesto:Považská Bystrica
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Srdečne vás pozývame na koncert Františka a Vojtu Nedvědovcov s kapelou, ktorý sa uskutoční 26.9.2017 v Dome Kultúry OZK v Považskej Bystrici. Vypočujete si najkrajšie pesničky bratov Nedvědovcov.

Cca 100 minút hitov, ako napríklad "Podvod", "Stánky", "Růže z papíru", "Banská Bystrica", "Devatenáct let" a mnoho ďalších. Nezaváhajte a príďte zrelaxovať v príjemnom prostredí.
Vstupenky na tento koncert si môžete kúpiť priamo vo všetkých pobočkách Ticketportalu, v Dome Kultúry OZK (po dohode na tel. 0918 387 665, 042/432 15 86 - zázn.), alebo na: https://www.ticketportal.sk/Event/Frantisek_Nedved_a_Vojta_Nedved_s_kapelou?idp=162936.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.