Exclusive vianočný koncert Nela Pocisková a Filip Tůma

Dátum:12. Dec - 12. Dec
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Dňa 12.12.2017 sa v Trnave uskutoční vianočný koncert v podaní Nely Pociskovej a Filipa Tůmu, ktorých bude doprevádzať 30-členný symfonický orchester Slovenského rozhlasu s dirigentom Igorom Dohovičom a tanečnáskupina Credance.

Na koncerte odznejú svetoznáme piesne ako Ave Maria, Carmen – ária Toreadora, Len kým si tu, Neviem sa nájsť, Adagio, Listen, Un amore cosi, Hallelujah, Besame, Funicula, O sole mio. Nádherné duety v podaní Nely Pociskovej a Filipa Tůmu sa postarajú o úžasný kultúrny zážitok a nezabudnuteľné zahájanie vianočného obdobia.

Kde: Dom Kultúry, Nitra

Kedy: 12.12.2017, 19:00–21:00hod
Vstupenky na exclusive vianočný koncert Nely Pociskovej a Filipa Tů
mu v Trnave sú v predaji tu: https://vstupenky.maxiticket.sk/filip-tuma-nela-pociskova-orchester-2017-trnava

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.