Festival Cyklocestovanie 2017

Dátum:11. Nov - 11. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Festival venovaný cestovaniu na bicykloch vám aj v tomto roku prinesie množstvo zaujímavých prednášok.
Ostávame verní našej tradícii, a tak v novembri prinesieme ďaľší diel festivalu Cyklocestovanie opäť aj s medzinárodnou účasťou. Snažíme sa na festivale ponúknuť priestor aj už známym cestovateľom, veríme preto že sa nám podarí pripraviť zaujímavý program pre všetkých návštevníkov.
Novembrový termín festivalu je vhodný práve z hľadiska, že väčšina cestovaeľov na bicykli absolvuje svoje cesty počas teplejších mesiacov v roku. Neskorá jeseň je preto ideálnym termínom na predstavenie svojich zážitkov z ciest.
Už dnes sa tešíme na nové cyklistické inšpirácie! :)

Mesto Trnava, Hlavná 1, Trnava
09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.