Nvmeri & Bulp

Dátum:10. Nov - 10. Nov
Miesto:Trnava
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Po drine v nahrávacom štúdiu a premiére skladieb z nového albumu I Don't Think So na festivale Pohoda sa členovia skupiny NVMERI už nevedia dočkať, ako opäť vyrazia na cesty. V Trnave sa im o support postará BULP.

piatok/10/november
začiatok/20:00

Vstupné:
Prvých 50 lístkov predpredaji - 4 €.
Predpredaj - 5 €.
Na mieste - 6 €.

O novom albume NVMERI sa hovorilo už dlhší čas a po troch silných singloch boli aj očakávania veľmi vysoké. Prvé recenzie hovoria o nahrávke I Don't Think So v superlatívoch. K koncertnom programe sľubujú miešať nové skladby s predošlými singlami. Pri tom všetkom nemôže chýbať ich povestná dávka improvizácie a spontánnych zvratov.

Komplexné, ale tanečné grooves usporiadané do hravých celkov, soulové gitary, energické synťákové plochy dopĺňajú hutné basové linky a harmonické vokály všetkých hudobníkov.

album "I don't think so": smarturl.it/nvmeriidts
recenzia: bit.ly/idtsreview

facebook.com/nvmeri
youtube.com/c/nvmerivids
nvmeri.comBULP je alter ego Sama Štefanca, mladého producenta elektronickej hudby, ktorého tvorba predstavuje zmes melodických liniek, úderných rytmov, melancholických či pozitívnych motívov. V hudbe organicky prepája rôznorodé zvuky a hudobné nástroje s dôrazom na silnú melódiu. Okrem laptopu, klávesov, perkusií a rôznych elektronických hračiek používa aj vlastný vokál a zamatový hlas vokalistky Jany Štefancovej. Ocenený bol ako Objav roka na Radio_Head Awards 2015.
Malý Berlín, Štefánikova 4, Trnava, Trnava
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.