HelloWeed 2oI7

Dátum:28. Oct - 28. Oct
Miesto:Trnava
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Rok sa s rokom zišiel a preto ako už tradične v tomto období, pre Vás zástupcovia The Art of Vision a Zahadum Sphere usporiadali halloweensku tancovačku, v už dobre známom City Clube. Preto berte masky a kostýmy nech nám je opäť veselo.
Keďže sa blíži čas, kedy sa všetky bájne tvory stretnú pod jednou strechou a budú spolu oslavovať túto čarovnú noc, ty by si tam rozhodne nemal chýbať!

Aby sme motivovali návštevníkov HelloWeedskeho psytrance karnevalu pri výbere a tvorbe kostýmov, pripravili sme si pre Vás SÚŤAŽ! Najlepšia maska bude odmenená fľaškou rumu "Captain Morgan"! :) Tešíme sa na Vás! :)
٠GAPPEQ 《Parvati rec.》 CZ
https://m.youtube.com/playlist?list=PLu3uc8HC52NPxwI-qB8J_QrhzXLTJcmJC
٠WAVE AXIS 《The Art of Vision rec.》 SK/UK
https://m.soundcloud.com/wave_axis

★DJ's:
٠STYROPIAN 《Psylesia》 PL
https://m.soundcloud.com/styropian/styropian-good-afternoon-dancefloor
٠NOKOKLAUS 《Carpathian/The Art of Vision》 SK
https://m.mixcloud.com/noktrold/
٠YAWKYAWK 《Indepedent》SK
https://m.soundcloud.com/trumpeter-haring
٠TURO 《Psyalaska tribe》SK
https://m.soundcloud.com/matej-turo-tur-an


★Deco:
٠WizArts/CZ
https://www.facebook.com/wizarts.org/

CITY CLUB Trnava, Šrobárová 10, Trnava
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.