Drip Coffee Festival 2017

Dátum:23. Sep - 23. Sep
Miesto:Piešťany
Kategória: Gastronómia, degustácie

Popis podujatia

Drip je o káve, atmosfére a ľudoch. Festival je primárne zameraný na prípravu filtrovanej kávy, ale budeme mať zabezpečený aj zdieľaný espresso bar.

Festival bude rozdelený do troch častí budovy. V hlavnej sále bude umiestnená hlavná časť festivalu, teda káva. Každá pozvaná pražiareň bude mať k dispozícii svoje miesto, kde bude môcť počas celého festivalu prezentovať svoje produkty a pripravovať filtrovanú kávu. Priestor na espresso bare bude pozostávať z espressa alebo mliečneho nápoja a bude rozdelený podľa časového rozvrhu.

V časti budovy s názvom galéria, bude relaxačná zóna s candy barom, wine barom, craft pivom a malá výstava. Relax zóna bude v prípade dobrého počasia vytvorená aj na dvore a v záhrade budovy.

V ďalšom priestore budú prebiehať prednášky, workshopy a cupping.
Cena vstupenky je 9 €
Elektrárňa Piešťany, Staničná ulica 51, Piešťany
Vstupenky: https://www.eventbrite.com/e/drip-coffee-festival-2017-tickets-36741765610
09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.