Trnava meeting #1

Dátum:23. Sep - 23. Sep
Miesto:Trnava
Kategória: Športové podujatia , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Dňa 23.09.2017(sobota) v čase od 10.00-18.00hod. sa bude konať na Trojičnom námestí v Trnave Tuningová akcia TrnavaMeeting#1. Ide o prvú oficiálnu akciu tohto druhu u nás v Trnave na Trojičnom námestí. Prídite si pozrieť ako vyzerajú bežné auta ktoré stretávate na cestách po úprave tuningom... 50 upravených áut ktoré sa stretnú na jednom mieste a to na Trojičnom námestí vTrnave. Akcia je verejná a zadarmo, tak neseď doma a prídi sa poprechádzať po námestí sobotu 23.09.2017 a vychutnaj si atmosféru ktorá tu ešte nebola. Ukážeme ti že tuning sa dá riešiť aj v kludnom móde....

Pre vystavovateľov:

Trnava meeting #1
Kedy? 23.09.2017
Kde? Trojičné námestie v Trnave
Čas? 10:00-18:00hod.
Na konci zrazu bude vyhlásených Top7 vozidiel zrazu ktorý dostanú pohár
Kapacita je obmedzená na 50 vozidiel. Ak chceš vystaviť svoje vozidlo na Trojičnom námestí v Trnave pošli nám na mail: sexislipycrew@gmail.com 3 fotky vozidla ( z predu, z boku a fotku akú uznáš za vhodné), krátky popis vozidla, tvoje údaje + t.číslo.
Termín ukončenia prihlášok 01.09.2017. Po 01.09.2017 ti príde mail s odpoveďou ( ak budeš vybraný dostaneš všetky potrebné informácie o zraze na mail).


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.