Oldies party s Beátou Dubasovou

Dátum:30. Sep - 30. Sep
Miesto:Žilina
Kategória: Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Zažite poriadnu septembrovú oldies party v Event House Žilina. Čaká nás noc naplnená hitmi, ktoré nám toho veľa pripomínajú. Zábavu bude mať vo svojich rukách DJ Marián Krúpa.
Špeciálny hosť večera Beáta Dubasová vystúpi so svojím 45-minútovým koncertom a hitmi ako Účesy, Sme také aké sme, Za dverami moje izby či Vráť mi tie hviezdy.

VSTUPENKY
Predpredaj - 11 EUR
Na mieste - 14 EUR
Možnosť rezervácie stolov na kontakt@eventhouse.sk.
Vstupenky je možné zakúpiť si v predpredaji cez ticketportal.sk alebo v kamenných predajniach siete ticketportal.

Event House Žilina je industriálny dizajnový priestor na eventy. Nachádza sa v priemyselnej časti Žiliny v areáli INGEO. Pred areálom je k dispozícii parkovisko. Vnútorné haly sú nefajčiarske.

Event House Žilina, Bytčická 16, Žilina
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/Oldies_party_s_Beatou_Dubasovou
21:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.