EXTIP - Pekný, škaredý Deň

Dátum:22. Sep - 22. Sep
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

EXTIP na tomto špeciálnom koncerte zahrá všetky skladby zo svojho legendárneho albumu "Pekný, škaredý Deň" + pár ďalších spomienkových songov.

Extip - Original Slovak Rock ´n ´roll /Bratislava
Slovenská skupina Extip nám oficiálne masíruje uši už od roku 1979. Známa je najmä albumami Pekný, škaredý deň (1991) či „bestofkou“ Kraken (2001) . Piesne ako Ryby, Krajina času, Heslá, Život je rokenrol alebo Kengura už počulo mnoho rock ´n´ rollových (d)uší každej vekovej kategórie a videlo na mnohých pódiach v Česku, Slovensku, Rakúsku, Taliansku, Nemecku, Anglicku či Ukrajine. Hudba Extipu je šmrncnutá najmä prvkami Motorhead, ale aj tvrdšími tónmi zúrivých Exploited, či punkovejšie ladených Ramones. S Motorhead, Exploited, Markky Ramone hrali aj na rovnakom pódiu, ďalej to boli: UK Subs, Vibrators, Venom, Sweet, Cockney Rejects, Brigitte Handley a mnohí iní.

Po mnohých metamorfózach sa EXTIP vrátil k takmer pôvodnej zostave:

Miki Mikuška - basa a spev
Sveťo Korbeľ - gitara, spev
Vlado Jerzi Jurča - gitara
Tomáš Tuleň Vojtek - bicie

https://www.facebook.com/www.extip.sk/
http://bandzone.cz/extip?at=info

O Support sa postarajú.

Disident:
Punk-rock'n'roll / Stránske city
http://bandzone.cz/disident
https://www.facebook.com/disident.punkrockband?fref=ts

PPL - Priatelia padajúceho lístia
Grunge - punk - rocknroll / Žilina
http://bandzone.cz/ppl
https://www.facebook.com/priateliapl/

Klub Kolečko, Komenského 2743/6, Žilina
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.