James P Honey

Dátum:17. Sep - 17. Sep
Miesto:Žilina
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

James P Honey je básnik, raper, pesničkár a hlavne originálny textár s neuveriteľným citom pre detail. Frontman londýnskeho tria Buriers skúma od začiatku svojej kariéry temné zákutia ľudských životov – či už prostredníctvom rapového textu alebo krehkých piesní. Na svojom sólovom európskom turné predvedie to druhé: aktuálne EP „It´s Been A Long Year“ predstavuje Honeyho v jeho najintímnejšej polohe. Krehký a jednoduchý gitarový sprievod, nesmierne silné a poetické texty, naliehavý, ale zároveň civilný hlas. Honeyho prirovnávajú k Nickovi Caveovi alebo Leonardovi Cohenovi, ale jeho posledný počin je viac než presvedčivým dôkazom, že si našiel vlastnú cestu.

Blues-folkového pesničkára Tima Holehousea ste u nás mohli vidieť a počuť už niekoľkokrát. Ponuke opäť uviesť tohto charizmatického Angličana, ktorého nadovšetko baví hrať, cestovať, zabávať ľudí a piť bourbon, sme jednoducho nevedeli odolať.

Vstupné: 4,00 / 3,00 € (dospelí / študenti)
Vstupenky: https://tootoot.fm/sk/events/59a40626016c161128ea2e88

Stanica Žilina-Záriečie, Závodská cesta 3, Žilina
Vstupenky: https://tootoot.fm/sk/events/59a40626016c161128ea2e88
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.