OPEN MIC

Popis podujatia

Dámy a páni, je to tu!
Druhé pokračovanie OPEN MIC-u v Žiline!
Príďte sa predviesť na pódiu alebo si len užiť šou s priateľmi!

"Open mic" alebo aj "open mike" je podujatie, na ktorom majú ľudia možnosť predviesť sa na pódiu a ukázať svoj talent a schopnosti ako zabávači, hudobníci, autori poézie, kúzelníci a mnohé iné...

V poslednej dobe sa Open Mic podujatia šíra po svete a aj Slovensku. V Žiline sme prvý Open Mic spravili 10.6.2017 a teraz prišiel čas na pokračovanie!
Chceme tým dať príležitosť mnohým ľuďom či už ukázať sa a svoj talent alebo si len užiť večer plný zaujímavých vystúpení.

Ak tvoríte Stand Up comedy / spievate / hráte na hudobný nástroj / robíte mágiu / alebo robíte niečo iné, čo chcete ukázať ľuďom, teraz máte šancu!

V sobotu 16.9.2017 bude Klub Kolečko patriť práve všetkým Vám, ktorí chcete spraviť šou a aj tým, ktorí si ju chcú užiť!

Pódium bude pripravené, hľadisko tiež. Čakáme už len na Vaše talenty!
Vítaní sú naozaj všetci!

Klub Kolečko, Komenského 2743/6, Žilina
19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.