Koncert Sitňan, Nekultúra, Partyzáni

Dátum:16. Sep - 16. Sep
Miesto:Martin
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Koncert Sitňan, Nekultúra, Partyzáni

Už ti vyschlo v krku? Poznám chalanov, čo pivujú už 25 rokov vyzerá to tak, že tak skoro neprestanú. Hovorím o Sitňane, ktorý oslavuje 25. výročie. Príď do Včelína vypočuť starý dobrý pivný punk-rock a to nielen v ich podaní. Zahrajú:

SITŇAN (punk-rock/Žiar nad Hronom)
25 rokov s mikrofónom a pivovým pohárom v ruke a stále sú to borci. Jedna z najznámejších punk-rockových kapiel súčasnosti, minulosti a veríme, že aj budúcnosti sa ukáže vo Včelíne, kde vám opäť zahrá do tanca pri dobrom pive...

NEKULTÚRA (punk/Hlohovec)
Od chalanov z Hlohovca veru kultúrne vystúpenie nečakajte... Bude to punk, ako sa patrí. Nekultúra hrá už pekných pár rokov. Keby sme spočítali dĺžku účinkovania spolu so Sitňanom, veruže pomaly aj dôchodkový vek by sa priblížil. Ale k veci. Hrajú klasický punk s rôznou problematikou, nevyhýbajú sa ani ťažším témam. Určite stojí za pozretie.

PARTYZÁNI (punk-rock'n'roll / Bratislava)
Na každej správnej rock'n'roll-ovej párty nesmú chýbať PÁRTYzáni. A preto vám zahrajú svoj chytľavý punk, ktorý vás isto dostane...


Akcia je nefajčiarska
Vstup: 5€
Začiatok akcie: 20.00

Včelín Music Bar, Zámocká 28, Martin
20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.