2 plus 1 Tour (Rymarenko - Madej - Gajlík)

Dátum: 9. Nov - 9. Nov
Miesto:Humenné
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Výnimočná speváčka Svetlana Rymarenko spolu so spevákom, hercom a zároveň kolegom zo známej vokálnej skupiny Fragile, Martinom Madejom sa vydávajú na špeciálne turné po Slovensku. Repertoár pozostáva z ich najobľúbenejších skladieb v jedinečných aranžmánoch za doprovodu špičkového klaviristu Tomáša Gajlíka. Môžte sa tešiť na skvelý koncert plný známych skladieb, humoru a interaktivity.

Svetlana Rymarenko
Multižánrová speváčka Svetlana Rymarenko je 11 rokov členkou vokálnej skupiny FRAGILE na pozícii alt/soprán. Má za sebou spolupráce s poprednými českými a slovenskými kapelami a intepretmi: Richard Müller, Peter Lipa, Janko Lehotsky, Oskar Rózsa, Martin Valihora, Polemic, Ondřej Brzobohatý, Helena Vondráčková a i.

Martin Madej
Spevák, herec, tanečník.Vyštudoval muzikálové herectvo na VŠMU v Bratislave. Ako dieťa sa stal známym spoluprácou s Petrom Nagyom v jeho detských projektoch. Účinkoval vo viacerých muzikáloch v Divadle Nová scéna.Momentálne je súčasťou vokálnej skupiny Fragile a venuje sa aj svojej sólovej tvorbe.

Tomáš Gajlík
Klavirista, skladateľ a producent, ktorý študoval na prestížnej jazzovej univerzite v rakúskom Grazi. Spolupracoval s menami ako Richard Müller, Fragile, Robo Opatovský a iní.

cena: 10 EUR

Predpredaj vstupeniek na: ticketportal.sk alebo na 0917810870

Castle Cave, 20:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.