Jean Marx Express (USA) v Smelly Cat

Dátum:12. Oct - 12. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Ťažisko tejto kapely spočíva vo vlastnej tvorbe inšpirované rockovou, soulovou a bluesovou hudbou 60. a 70. rokov 20. storočia. 

Nekompromisná a zároveň majstrovská hra na gitaru Jeana Marxa odkazuje na afro-americké dedičstvo Jimiho Hendrixa, Living Colour, Erica Galesa, Wild T. Michaela Hilla atď.

New York City zrodil vynikajúceho a kreatívneho jedinca hudobného sveta. 

Vynikajúci a nadaný umelci plný tvorivého ducha. Sami o sebe tvrdia, že potrebujú hrať s takou potrebou ako malé dieťa nevydrží bez svojej matky. 

Ich hudba predstavuje zmes tučnej Zeppelinovkej inšpirácie okorenej ostrou gitarou a zjemnenú lyrickým, emotívnym spevom a zahustenú južanským funkom. 


Lístky budú v predaji čoskoro v Smelly Cat.

Rezervácie prijímame na tel.č. 055/ 72 89 844

Vstupné v predpredaji: 15,- €
Vstupné na meiste: 18,-€

Cafe & Bar Smelly Cat

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.