Barbora Švidraňová&BASIE FRANK v Smelly Cat

Dátum: 5. Oct - 5. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Kapela najžiadanejšej speváčky a herečky BASIE - Barborky Švidraňovej, ktorú netreba ďalej predstavovať. 

Vo formácii Basie Frank Band pôsobia okrem spomínanej speváčky aj Šimon Švidraň (gitara), Adrián Simonides (basgitara), Lukáš Cintula (klavír) a Matej Richtarčík (bicie).

Barborka raz v jednom rozhovore zhrnula informácie o kapele asi takto: ,,Povedala by som slovo “FRANK” - slobodní, priami, úprimní, otvorení. Tak sa snažíme aj robiť muziku. Ako vravím, rytmická sekcia gitara-bicie-basa je perfektne zohratá a k tomu úžasný klavirista Lukáš dodáva presnú farbu celej kapely, tak ako som si to predstavovala." 


Rezervácie prijímame na tel.č. 055/ 72 89 844
Vstupné: 15€ na mieste
13€ v predpredaji

Cafe & Bar Smelly Cat

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.