A.R.O.M.A.J.O.G.A.

Dátum:23. Sep - 23. Sep
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Duchovné a náboženské podujatia , Osobný rozvoj

Popis podujatia

Srdečne pozývame záujemcov o intenzívny workshop 
A.R.O.M.A.J.O.G.A. 
zameraný na spojenie jogy a aromaterapie, počas ktorého si nielen precvičime telo v jednotlivych asánach, ale tiež zharmonizujeme čakry a energetický systém aj vďaka použitiu esenciálnych terapeutických olejčekov Young Living, esencií života.
Workshop je vhodný aj pre začiatočníkov, aj pokročilých, rovnako pre inštruktorov jogy, ktori majú chuť sa naučit niečo nové, jednotlivé asány nie sú náročné, zvládne ich naozaj každý s dôrazom relaxácie a harmonizácie.
Výsledný efekt je niekoľkonásobne zvýraznený účinkom používaných esencií života Young Living.

Kurz sa konči osvedčením, cena 80 eur zahŕňa učebné materiály, používané olejčeky a pitný režim
Možnosť prihlásiť sa je odteraz, počet miest je obmedzený, kliknutím na "zúčastním sa" a potvrdením do správy sa dozviete viac
S láskou, Darina, 0903 660 344
www.aromapsychologia.estranky.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.