Diagnostika a analýza bioenergetického poľa

Dátum:19. Sep - 20. Sep
Miesto:Banská Bystrica
Kategória: Osobný rozvoj , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Čo získate pri diagnostike a analýze aury?
• V našom bioenergetickom poli sa odzrkadľujú poruchy a chorobné stavy v organizme. Prístrojom zmeriame bioenergetické pole jednotlivých orgánov v tele a ich energetickú záťaž. Oslabenie organizmu sa prejaví vždy najprv na energetickej úrovni - v aure. Ak sa proces oslabovania prehlbuje a neodstránime príčiny, problém môže vyústiť do chorobného procesu.

• Naše bioenergetické pole výrazne ovplyvňujeme našimi emóciami a postojmi voči sebe. Zmeriame energetické bloky a vplyv vašich emócií, pocitov a postojov na vaše bioenergetické pole, ktoré negatívne emócie a postoje sú pre vás zdravie poškodzujúce. 

• Zmeriame vaše čakry a vysvetlíme vám, ktoré čakry máte zablokované, aké sú príčiny zablokovania. Vysvetlíme vám ako čakry odblokujete.

• Podľa energie vašich čakier vám poradíme, ako môžete vzájomne rozvíjať váš partnerský vzťah a dospieť tak k lepšiemu súladu. V energetickom poli môžeme zistiť aj príčiny, prečo máme problém si nájsť partnera. 

Podľa konkrétnych výsledkov merania vám poradíme:
o ako si zlepšíte zdravie a duševnú pohodu 
o ako obnovíte vitalitu a psychickú energiu
o optimálnu bylinnú terapiu
o vhodnú úpravu stravy a prírodnú detoxikáciu organizmu 

Diagnostika a analýza aury zahŕňa:
• Originálnu fotografiu aury - bioenergetického poľa
• Farebný záznam energie vašich čakier
• Písomný materiál 20 strán – vysvetlenie k čakrám
• Komplexnú odbornú konzultáciu a podrobný rozbor v rozsahu 1 hodina alebo konzultáciu a základný rozbor v rozsahu 30 minút

Cena za diagnostiku a analýzu aury, odbornú konzultáciu 
a základný rozbor v rozsahu 30 minút je 36,- Eur. 
Cena za diagnostiku a analýzu aury, komplexnú odbornú konzultáciu a podrobný rozbor v rozsahu 1 hod je 50,- Eur. Z tejto ceny poskytujeme zľavu pre deti, študentov a ženy na materskej.

Objednajte sa tel: 0950 726 848 alebo mailom: info@benar.sk
a dohodnite si dátum a hodinu, ktorá vám vyhovuje. Termín vám odporúčame rezervovať telefonicky, čo najskôr.

S úctou

Dr. Igor Kafka, PhD.

Naša Obývačka

12:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.