Festival Svetových Destilátov 2017

Dátum:12. Oct - 12. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Gastronómia, degustácie , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Pozývame vás na festival plný kvalitných destilátov!
Prvý a jedinečný festival svojho druhu zavíta 12. októbra 2017 do Košíc. V priestoroch Spoločenského pavilónu v Košiciach (Trieda SNP 61) sa stretnú najlepší distribútori zo Slovenska, Čiech a Ukrajiny, ktorí vás presvedčia o tom, že destiláty sa dajú degustovať na úrovni. Hoci ste napríklad laik, ľudia vzatí na slovo vám ukážu, ako presne nájsť vášeň pre ohodnotenie kvalitných a luxusných mokov, ktoré sú častokrát v predajňach cenovo i kvalitatívne vysoko hodnotené.
Od organizátorov Whisky Life Prague a Whisky Fest Bratislava vás tak bude čakať bohatý večer plný degustácií a poznatkov zo sveta kvalitných destilátov.
Tešiť sa môžete na množstvo whisky/whiskey/bourbonov, rumov, koktejlov, koňakov a brandy či vodiek, od tých najjvetších slovenských distribútorov ako Koft, Nestville Distillery, Svetnapojov.sk, Rémy Cointreau, Pernod Ricard, Kubbo Select, St. Nicolaus, Drinkcentrum.sk, Stock Slovensko, Žufánek či Taste Evolution.
Cena vstupenie 15€ // predpredaj v sieti Ticketportal SK 
V cene vstupenky obdrží každý návštevník:
- degustačný pohár (zostáva mu ako suvenír z festivalu)
- pero
- brožúru - obsahuje minimálne 10 voľných degustácií, festivalovú mapku a informácie o vystavovaných produktoch, doplnená je o zaujímavosti zo sveta profesionálneho degustovania destilátov
- ďalšie degustácie si budete môcť zakúpiť za festivalovú menu; 1 FESŤÁK = 1 €
Vstup na akciu je od 18 rokov.

Viac informácií budeme postupne zverejňovať na našom webewww.festivalsvetovychdestilatov.sk a na facebooku udalosti - Festival Svetových Destilátov / The World Spirits Festival

Pite zodpovedne // www.pisrozumom.sk

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.