NOHA (Noise Of Human Art) // Tabačka

Dátum: 7. Oct - 7. Oct
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

N.O.H.A
je kozmopolitná kapela, ktorú definuje špecifický mix drum&bassu, world music, dubstepu a energiou nabitých grooves. Na pódiu excelujú jej hudobníci ako tvorivá smršť, čo stiahne so sebou všetko, čo dýcha! Svojimi sympatiami k tradičnej hudbe a multikultúrnosti rozbíjajú hranice medzi rôznymi hudobnými smermi aj svetovými kontinentmi. Projekt založili pred viac ako dvadsiatimi rokmi Philip Noha a MC Chevalier Hadley. Najväčšie úspechy mali ich piesne Di Nero, Wanna Play, Dive in your life, ale hlavne hitovka Tu Café. Pred štyrmi rokmi sa ku kapela pripojila speváčka Kaia Brown z USA. Po piatich rokoch kreatívnej pauzy sa N.O.H.A. vracia na pódia s novým albumom Process Of Living.

Kapelu založili v roku 1995 Philip Noha a MC Chevalier Hadley.
Multižánrový projekt N.O.H.A. spája drum&bass, dubstep a world music. Na pódiá sa vracia s novým albumom Process Of Living.

http://www.n-o-h-a.com/
https://www.facebook.com/noiseofhumanart/

Diskografia: 

1997: Noise Of Human Art
2001: No Slack
2003: Next Plateau
2004: Dive in your life
2010: Respect The Menu
2013: Circus Underground

Vstupenky: 10€ (predpredaj)
15€ (v deň koncertu)

Tabačka Kulturfabrik

20:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.