Cyklo Holeška tour 2017 - XI. ročník

Dátum: 1. Sep - 1. Sep
Miesto:Rakovice
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Už XI. ročník tradičného - rekreačného prejazdu na bicykloch cez jednotlivé samosprávy Mikroregiónu nad Holeškou. (nejedná sa o preteky) Štart (registrácia od 08:30) a cieľ (13:30), dňa 01. septembra 2017, na štadióne vo Vrbovom.

V tomto roku sme na základe vyššieho počtu účastníkov pristúpili k symbolickému štartovnému - "základné" v cene 2,- € (deti do 15 rokov zdarma), ktoré sa bude platiť až pri registrácii na štarte vo Vrbovom. Každý zaregistrovaný získa malé drobnosti, v cieli samozrejme guláš a občerstvenie počas prestávok.

Samozrejme od 07:15 v deň konania Cyklo Holeška tour bude k dispozícii autobus na zvezenie účastníkov aj s bicyklami na futbalový štadión do Vrbového. 

Trasa tento rok bude dlhá 43,31 km a prestávky budú pri Chtelnickom kaštieli a na Námestí sv. Mikuláša v Krakovanoch.

Tešíme sa na všetkých začínajúcich, pokročilých i profesionálnych cyklistov, ktorí si chcú vychutnať krásy nášho regiónu na dvoch kolesách.

Podujatie sa koná s finančnou podporou TTSK.

Nakoľko sa jedná o podujatie v otvorenej cestnej premávke, cyklisti sú povinní sa správať ako bežný účastníci cestnej premávky a sú povinní bez výnimky dodržiavať všetky ustanovenia zákona č. 8/2009 Z.z., o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky č. 9/2009 Z. z., ktorou sa vykonáva ákon o cestnej premávke, ako aj ostatných súvisiacich predpisov a v prípade účasti na dopravnej nehode sú plne zodpovední za prípadné porušenie zákonov.

08:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.