Kvapka Nádeje Golf Cup 2017, benefičný golfový turnaj

Dátum:23. Sep - 23. Sep
Miesto:Báč
Kategória: Dobrovoľníctvo , Športové podujatia

Popis podujatia

Family Golf Resort Welten v Báči privíta v sobotu 23. Septembra 2017, siedmi ročník benefičného golfového turnaja Kvapka Nádeje Golf Cup. Po roku sa na tomto atraktívnom ihrisku opäť zídu golfisti, ktorí sa rozhodli svojou účasťou podporiť charitatívne aktivity Nadácie Kvapka Nádeje, zamerané na podporu detských pacientov Transplantačnej jednotky kostnej drene na klinike onkológie a hematológie, Detskej fakultnej nemocnice v Bratislave. 

“Sme si istí, že podobne ako po minulé roky, priateľská a uvoľnená atmosféra, bohatý sprievodný program a účasť populárnych osobnosti spoločenského, kultúrneho a ekonomického života, prispeje k skvelej atmosfére tohto atraktívneho benefičného podujatia, ktoré sa už stalo stabilnou súčasťou golfového a spoločenského kalendára všetkých O KVAPKU LEPŠÍCH golfistov, ale aj golfových začiatočníkov”, povedal Štefan Bernát, správca Nadácie Kvapka Nádeje, ktorá turnaj organizuje.

Ako je už dobrou tradíciou, stanú sa známe osobnosti z oblasti kultúry a športu čestnými kapitánmi “O Kvapku Lepších flightov”, ktoré podporili tento ročník Kvapka Nádeje Golf Cup-u a jeho charitatívne ciele. Pozívame preto všetkých “Dobrákov od kosti”, ktorí chcú stráviť príjemný golfový deň, v spoločnosti populárnych spoluhráčov a zároveň podporiť charitatívne projekty celoslovenského významu.

Welten Golf club, 09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.