I. Csallóközi Halászléfőző Fesztivál

Popis podujatia

Szeretettel meghívjuk Önöket az 1. Csallóközi Halászléfőző Fesztiválra, amely szeptember 1-jén a medvei sportpályán kerül megrendezésre. A halászléfőzés mellett egésznapos programok, sétarepülés és sztárvendégek várnak minden kedves halászlé és nem halászlékedvelő érdeklődőt. Többek között fellép az Apostol együttes és Gyurcsík Tibor. Az est pedig egy fergeteges Retro disco-val zárul. És nem utolsó sorban találkozhatnak a híres bajai halfőző bajnokokkal, akik lehetőséget nyújtanak megkóstolni a legfinomabb halból készült ételeket. 
Természetesen halászléfőző csapatok jelentkezését is várjuk, nevezni a következő telefonszámon lehet: 0908178775
Az eseményről részletes információkat az alábbi szórólapon olvashatnak:
Srdečne Vás pozývame na 1. Žitnoostrovský rybný festival, ktorý sa uskutoční na športovom ihrisku v obci Medveďov. Popri varení "rybacej polievky" Vás čakajú celodenné atrakcie, ako výhliadkové lety, bohatý program pre deti. O dobrú náladu sa postarajú známe hviezdy, kapela Apostol, Tibor Gyurcsík a další. Po vystúpení skupiny Apostol, sa môžete ďalej zabávať na Retro diskotéke až do rána.
Na prihlásenie do súťaže varenia "rybacej polievky" neváhajte kontaktovať tel. číslo:0908178775

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.