Balkan Night: Bohemian Betyars (HU) / Tabačka

Dátum: 8. Sep - 8. Sep
Miesto:Košice
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Príďte sa rozlúčiť s letom do Tabačky, privítať spolu s nami novú sezónu a zažiť neopakovateľnú silu balkánskej hudby vďaka Bohemian Betyars!

Balkan Night: Bohemian Betyars

balkan - ska - speedfolk - freak punk / Hungary
Našľapaná maďarská partia bude hosťom 3. vydania tabačkovskej Balkan Night!

Osobitá tvorba maďarskej kapely Bohemian Betyars stojí predovšetkým na kombinácii ska a punkovej dynamiky, s balkánskymi a tradičnými maďarskými melódiami, ktorej výsledkom je energiou prekypujúca show. Bohemian Betyars sú svetovo uznávanou kapelou, precestovali celú Európu a s každým vystúpením ich popularita stále rastie. Svoj playlist neustále vylepšujú a pridávajú k nemu ďalšie ingrediencie: dvojnásobná rýchlosť, hrsť tradičného korenia naviac, viac energie a veľká dávka zábavy - príďte ochutnať Bohemian Betyars do Tabačky na ďalšiu Balkan Night a nebudete ľutovať!

http://bohemianbetyars.hu/

Vstup: 5€ (predpredaj) / 7€ (v deň koncertu)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.