Jesenná burza

Dátum:24. Sep - 24. Sep
Miesto:Košice
Kategória: Folklór, tradície , Gastronómia, degustácie , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Milí priatelia, pozýme vás na Jesennú Burzu. Bude v nedeľu 24.9. v malebných, brečtanom obrastených priestoroch dvora klubu Pokhoi v najužšom centre Košíc.
Na programe popoludnia je výmena a predaj vecí v domácnosti potrebných, a už nepotrebných. Vhodným sortimentom sú knihy, hudobné nosiče, odevy a módne doplnky, hračky, prístroje a nástroje... obzvlášť vítané sú všakovaké zberateľské kúsky a kuriozity, ako aj produkty domáceho majstovania.
Očakávané sú neoočakávané stretnutia, zažijete blšákovskú atmosféru, smiech aj slzy radosti v tvárach jesenného slniečka.
Čapovať budú v Pokhoi pivá vyhlásených značiek domácich aj svetových, k dostaniu bude káva, čaj a limonády.
Tešíme sa aj na vaše pochutiny a koláče domácej výroby.
K jedlu už tradične bude kotlíkový guláš na dvore varený, vo verzii vegan aj klasik.
Pre vymieňačov a predávačov budú k dispozícii pulty, stoly a stolíky, ale aj vlastné deky či koberce pod tovar sú vítané.
Vstup je voľný nielen pre deti a psi.
Žiadne poplatky, či registrácia nie sú potrebné.
Burza sa tradične koná na dvore klubu Pokhoi /Hlavná 20/ v nedeľu od 13:00 do 18:00.
Pozývame Vás aj s priateľmi stráviť nedeľné popoludnie na čerstvom vzduchu v centre Košíc.
V prípade celodenne daždivého počasia sa burza nekonná.
Tešíme sa na vás a vaše kúsky !

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.