Monodráma: Zločin? (Martin Juríček)

Dátum:28. Sep - 28. Sep
Miesto:Žilina
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Monodráma Zločin? vznikla na motívy diela ruského prozaika Fiodora Michajloviča Dostojevského, románu Zločin a trest z konca 19. storočia. Textovým materiálom pre tento absolventský projekt sa stali monologické a dialogické pasáže z románu Zločin a trest. Výsledkom tejto spolupráce sa stala monodráma Zločin?, ktorá prostredníctvom známej látky hľadá prepojenie medzi právom a spravodlivosťou v súčasnej spoločnosti.

Kapacita sály je obmedzená na 80 miest, odporúčame si preto rezervovať miesta vopred (info@rosenfeldovpalac.sk). Rezervované miesta budeme držať max. 15 min. do začatia predstavenia (t.j. do 18.45 hod.).

Réžia: Petra Kovalčíková
Autor: Kolektívna tvorba
Hudobný výber: Martin Juríček, Petra Kovalčíková
Scéna a kostýmy: Petra Kovalčíková, Dušan Krnáč, Martin Juríček
Hrajú: Martin Juríček
Dĺžka predstavenia: 45 minút

Vstup: 3,00 Eur (dospelý) / 2,00 Eur (študenti)
Mladiství (do veku 18 rokov), seniori a ZŤP - vstup zdarma.

Rosenfeldov palác

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.