Liečenie divadlom - cesta k tvorivosti, slobode a vedomému bytiu

Dátum:23. Sep - 23. Sep
Miesto:Terchová
Kategória: Kurzy, školenia , Osobný rozvoj

Popis podujatia

Máte silný pocit, že sa vo vašom živote potrebujete posunúť ďalej, ale niečo vám v tom bráni? Vyskúšajte zážitkový seminár "Liečenie divadlom - cesta k tvorivosti, slobode a vedomému bytiu v prítomnosti".

Rozpoznaním rolí, ktoré v živote hráme, sa naučíme vytvoriť si odstup, a sputíme tak liečivý proces rozpúšťania škodlivých vzorcov správania.

Vytvoríme bezpečný priestor pre odhalenie starých vnútorných zranení a vyjadrenie potlačených emócií. Uvedomením si masiek, ktoré nosíme, urobíme prvý krok k autenticite a slobode vyjadrovania, čím podporíme sebadôveru a posilníme životnú silu.
Prostredníctvom meditačných techník sa znovunapojíme na svoje telo, v ktorom sú uložené všetky informácie, ktoré potrebujeme k radostnému životu.

Zábavnou a uvoľnenou formou využijeme herecké techniky, no mind techniky, psychodrámu, zdieľanie v kruhu, tanec, meditácie a improvizácie.

Všetci hráme hlavnú postavu vo svojom životnom príbehu. Buď prevezmeme zodpovednosť a staneme sa vedomými tvorcami - režisérmi svojej životnej "hry", alebo ostaneme v polohe obete - bábky, ovládanej zvonku.

Seminár vedie herečka Mestského divadla Žilina a lektorka Liečivého divadla Kristína Sihelská.

Cena za seminár je 10 Eur.
Minimálna veková hranica: 15 rokov
Maximálny počet účastníkov je 15, tak neváhajte a prídite zažiť neobvyklú formu spoznávania a oslobodzovania samého seba :)

V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok kontaktujte organizátorku podujatia Stretnutie umení, umenie stretnutí 2017, v rámci ktorého sa seminár koná - Máriu Janičíkovú Vráblikovú - na mailovej adrese:
maria411@azet.sk

Tešíme sa na vás!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.