Výstava Sick Minded Cult a koncert Rusted Sounds (IE)

Dátum: 9. Sep - 9. Sep
Miesto:Nitra
Kategória: Divadlo, literatúra , Hudba, festivaly, koncerty , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Umenie. Jedinečný zážitok. Nekonvenčnosť a kreativita. 

Tieto hodnoty a omnoho viac prináša výstava umeleckého združenia Sick Minded Cult - komunita pseudoumelcov, ktorí tvoria a žijú za hranicou normálnosti. Vyjadrujú sa cez fotografiu, poéziu a hudbu. S ľuďmi ich spája sloboda, kreativita, kritické myslenie a vášeň pre to, čo každý z nich robí. Okrem ich umeleckej tvorby predstavia aj autorskú značku oblečenia Sick Minded Cult. 

18:00 / Otvorenie výstavy 
18:30 / Koncert Rusted Sounds 

Súčasťou vernisáže bude koncert Rusted Sounds.
Philip pochádza z Dublinu, Írska, v súčasnosti žije v Bratislave. V minulosti hral s Grace Beneath The Pines, See-Saw, Frank's Hard Drive, The Sunday Sessions and Boys on Bicycles. V priebehu posledných rokov vydal množstvo sólových albumov vo veľmi malých množstvách ako niečo, čo sa dá dať priateľom. Jeho pesničkárstvo je založené na osobných skúsenostiach a pozorovaniach, niekedy do piesní zakomponuje akýsi príbeh.

Fotogaléria Trafačka

18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.