Michal Hvorecký: Trol (autorské čítanie a diskusia)

Dátum:26. Sep - 26. Sep
Miesto:Nitra
Kategória: Divadlo, literatúra

Popis podujatia

Priatelia, 26.septembra vás pozývame na autorské čítanie z knihy Trol - krátky román o ceste do halucinačného sveta za zrkadlom. 

Vitajte v strhujúcom, zábavnom a temnom svete, v ktorom sa niečo zásadné zmenilo. Guru propagandy poskytne hrdinom životnú šancu. Mladá žena a muž sa stanú platenými internetovými trolmi. Rýchlo zistia, že vo vojne príbehov niet víťazov. Drú v továrni, kde sa vymýšľajú falošné správy. Snovali plán, no hrozí im, že stratia tváre aj mená.

Michal Hvorecky (1976) vyštudoval v Nitre estetiku. Píše poviedky, romány a blogy. Jeho knihy vyšli v siedmich jazykoch. Pracuje v Goetheho inštitúte. Z nemčiny prekladá prózu a divadelné hry. Žije s rodinou v Bratislave.

Fotogaléria Trafačka

18:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.