Múzeum gýča počas festivalu Kremnické Gagy 2017

Dátum: 1. Sep - 3. Sep
Miesto:Kremnica
Kategória: Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

Vážení návštevníci Kremnických gagov, pestrý program festivalu Vám ponúka mnoho možností na relax a zábavu. V tomto duchu by sme Vás radi pozvali aj do Múzea gýča, ktoré už niekoľko rokov prináša naším návštevníkom retro osvieženie v podobe vyše 1200 exponátov rôzneho druhu gýča.

Ako sa nám potvrdilo táto stála rarita má svoj zmysel nakoľko vyjadrenia tých, ktorí ju videli sú pozitívne a potvrdzujúce, že veľa vecí máme stále doma a spokojne s nimi žijeme.

Našou snahou je však ísť s dobou – „keďže sme gýčové múzeum“ a ponúknuť nejaké tie novinky ako 3D prezentáciu exponátov a nový vizuálny štýl. Veríme, že Vás osloví a priláka k nám do Kremnice.

Ak budete mať na festivale pocit že teraz sa chcem zasmiať, uvidieť čo má naša babka v obývačke, alebo ako sa dá umenie ponížiť na gýč neváhajte budeme sa na Vás tešiť.

Počas festivalu humoru a satiry Kremnické GAGY (1-3. septembra 2017) bude otvorené Múzeum gýča nasledovne:

Piatok, 1. septembra: 11:00 - 20:00
Sobota, 2. septembra: 10:00 - 20:00
Nedeľa, 3. septembra: 10:00 - 15:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.