ŠPORTOVÝ DEŇ - SPORTNAP

Dátum: 9. Sep - 9. Sep
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Športové podujatia

Popis podujatia

Srdečne pozývame všetkých fitness nadšencov na ŠPORTOVÝ DEŇ, ktorý sa uskutoční v sobotu, 9. septembra 2017 v našom fitku CrossFit & more v Dunaskej Strede. V rámci podujatia sme pre vás pripravili ukážky rôznych športových aktivít, ktoré si môžete vyskúšať na vlastnej koži. Nezabudli sme ani na najmenších, pre ktorých je pripravená detská gymnastika a ďalší zábavný program. Všetky ostatné dôležité informácie nájdete v priloženom plagáte. VSTUP JE ZADARMO!

Szeretettel meghívunk minden kedves érdeklődni és mozogni vágyót a szeptember 9-én, szombaton megrendezendő INGYENES sportnapunkra. 
Az eseménysorozat keretén belül érdekes bemutatókkal várjuk az érdeklődőket, nem utolsó sorban pedig lehetőség nyílik bekapcsolódni!!
A gyermekekre is gondoltunk, akiket a légváron felül további izgalmas műsorok várnak.
Egyéb információ a plakátunkon, ill. a CrossFit and more Dunajská Streda teremben.

Crossfit & more, 10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.