INÉsoboty #5: Smiechohry a joga smiechu

Dátum: 2. Sep - 2. Sep
Miesto:Nitra
Kategória: Divadlo, literatúra , Osobný rozvoj , Výstavy, vernisáže, veľtrhy

Popis podujatia

(rod)INÉ soboty je projekt založený na zážitkovom neformálnom vzdelávaní, ktorý podporuje aktívne trávenie voľného času detí a rodičov. V tomto roku sa stretneme prvú sobotu v mesiaci posledný raz. 

2.septembra vás pozývame na SMIECHOHRY A JOGU SMIECHU. Zacvičíme si smiech ako cielený druh aktivity. Deti sa smejú spontánne aj 300krát denne, zatiaľ čo dospelí desaťkrát menej. Na workshope prepojíme detskú hravosť a spontánnosť so svetom dospelých. 

Budeme sa účiť, hrať a precvičovat rôzne smiechocviky a sociálne hry. Súčasťou workshopu budú tiež cvičenia na odbúranie stresu, úzkosti a blbej nálady. Naučíme sa a zatancujeme si tanec smiechu. 

Lektor: Lubor Foltan
Ľubor sa presmial od zmaturovaného zootechnika, spromovaného psychológa až k privátnemu bankárovi, investičnému špecialistovi a špecialistovi vzdelávania. Vo svete, kde prevláda logika a pragmatizmus hľadal metódu, ktorá by bola príjemná, nenásilná a dovolila ľuďom odreagovať sa, uvoľniť a zažiť niečo výnimočné. Certifikovaný výcvik pre inštruktorov jogy smiechu absolvoval začiatkom roku 2012. Transformačnú silu smiechu, nonsens komunikácie a reštartovania pravej mozgovej hemisféry si na sebe vyskúšal už mnoho krát. 

Vstup je zadarmo. 
Z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia.

Fotogaléria Trafačka, 10:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.