Rock Poetry Night

Dátum: 1. Sep - 1. Sep
Miesto:Šaľa
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Rock. Hudba drsných mužov s jemnou dušou. Dravý rytmus gitár a bubnov, doplnený poetickými textami. Koniec leta bude na Konci Vesmíru patriť práve takémuto hudobnému spojeniu.

Skupina Dyin' Breed, skúsení veteráni z Bratislavy, odpália zosilňovače energickým southern rockom, inšpirovaným kapelami amerického juhu. Vystúpenie doplní čítanie autorskej poézie bubeníkom kapely Erikom Kriššákom.

http://bandzone.cz/dyinbreed
http://www.zbb.sk/Dyingbreed.html

Band Of Fiction zo Záhoria rozozvučia struny klasickým bigbítom. Spolu s ňou vystúpi aj textár Miroslav Dávid, ktorý pri tejto príležitosti pokrstí svoju novú knižku Rogalo, Veľryba a Kristus Pán a prečíta ukážky z jeho zbierky básní.
https://www.taisawards.com/inpage/miroslav-david/

Rockovú hudbu doplní tvorba známej šalianskej poetky a autorky niekoľkých básnických zbierok, Dany Janebovej, ktorá osobne prednesie svoje vybrané básne a spolu s hosťami pokrstí svoju novú knihu Vibrácie Neba.

http://www.perfekt.sk/knihy-vibracie-neba

Týmto podujatím zahajujeme čajovú sezónu 2017/2018, v ktorej pre vás pripravujeme množstvo zaujímavých koncertov, prednášok, výstav a besied. Tešíme sa na vás a ďakujeme za priazeň!

Čajovňa na Konci Vesmíru, 17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.