II. hagyományőrző katlanfesztivál a Montana-ban

Dátum:19. Aug - 20. Aug
Miesto:Orechová Potôň
Kategória: Gastronómia, degustácie , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Mindenkit szeretettel várunk 2017 augusztus 19-én a II. Hagyományőrző Katlanfesztiválra a Montana vendéglőbe, Dióspatonyba. Főzni bármit lehet, ami katlanban elkészíthető. A főzőverseny 14:00 órakor veszi kezdetét. Várjuk a főzőtudományukat megmutatni kívánó csapatok jelentkezését az alábbi telefonszámon: 00421 950 521 282 illetve e-mail címen: montanabt2015@gmail.com. 
Minden kíváncsiskodót is szeretettel várunk egy kis kóstolóra a csapatok finomságaiból!

Všetkých pozývame na II. Kotlíkový festival do reštaurácie Montana v Orechovej Potôni, ktorá sa uskutoční 19.. augusta 2017 od 14:00. Variť môžte všetko, čo sa dá pripraviť v kotlíku. Prihlásiť sa môžu tímy buď telefonicky: 00421 950 521 282 alebo v maily: montanabt2015@gmail.com.
Všetkých zvedavcov taktiež očakávame aby okoštovali dobroty jednotlivých tímov!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.