Falusi Mariann, Presser Gábor - Húszegynéhány dalunk

Dátum:20. Oct - 20. Oct
Miesto:Komárno
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Igen, ezen a napon kiállunk első közös estünkre a színpadra, és eljátszunk, eléneklünk huszonegynehány dalt. Úgyhogy legyen a előadás címe "HUSZONEGYNEHÁNY DAL".

Játszom majd egyedül is, Mariann (Marikanéni) jó pár dalát kettesben adjuk elő, de velünk muzsikál majd Holló Aurél, a Kossuth-díjas Amadinda tagja, Tóth Tamás Ferenc, a Concerto Budapest hegedűművésze, és újra bemutatkozik Kovax "a Torok" aki a 2001 óta sokszor játszott velem, ideértve jó néhány nagy LGT koncertet is.

Az október végi találkozás reményében,

Presser Gábor

Városi Művelődési Központ

19:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.