Rusalka (Antonín Dvořák)

Dátum:25. Feb - 25. Feb
Miesto:Piešťany
Kategória: Divadlo, literatúra , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Rusalka (Antonín Dvořák) - NOVÁ PRODUKCIA 
25. februára 2017 o 18.55 hod.

Dirigent: Sir Mark Elder
Réžia: Mary Zimmerman
Scéna: Daniel Ostling
Kostýmy: Mara Blumenfeld
Svetelný dizajn: T.J. Gerckens
Choreografia: Austin McCormick
Obsadenie: Kristine Opolais (Rusalka), Katarina Dalayman (Cudzia kňažná), Jamie Barton (Ježibaba), Brandon Jovanovich (Princ), Eric Owens (Vodník)

Kristine Opolais sa predstaví v hlavnej role v novom naštudovaní Dvořákovej rozprávkovej opery o tragickom osude vodnej víly Rusalky. Inscenáciu v réžii Mary Zimmermanovej diriguje Sir Mark Elder, Brandon Jovanovich sa predstaví ako Princ, ktorý si získa Rusalkino srdce, Katarina Dalayman ako Rusalkina sokyňa Cudzia kňažná, Eric Owens ako Vodník, Rusalkin otec, a Jamie Barton ako Ježibaba.

Viac informácií na: www.domumenia-piestany.sk

Vstupné/Entry: 12,00 EUR

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.