Főzőverseny Katónénivel

Dátum:12. Aug - 12. Aug
Miesto:Vydrany
Kategória: Gastronómia, degustácie , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

Csárdások, asztalosok, bográcsosok figyelem!

Kisaszony havának 12-ik napján /2017.08.12/, bográcsotokat szolgafára akasztjátok, alá óvatos tüzet itt ott megrakjátok! Három tagú brigád legyen, jó vóna ha aszonyság is részt venne ebben a frigyben. Belevalót és isten testét 10 főre megkapjátok, amint a brigádért 25€ adót öszekapirgáljátok. 

Tessék azt is Fitos Marikának (0917 175 910) adni, aki minden hírel kolontos bandádat el fogja látni! Früstökkor 9:00 kor kezdünk, hogy még közel délután minden kotlából együnk! A bogrács tartalma szigorúan fatüzén készüljön, mert ha mégsem nagybírónk hamarosan a bandádhoz eljön! Étkeiteket és hajlékotokat díszítsétek, az étek íze is fontos lesz ezt elhihetitek!

Egész nap majd dőzsölünk, meg dévajkodunk, jó cigányzenére talán valami csuszpájzot is öszedobunk. Köztetek jár majd a prímás, nehogy a bundapálinkát megigya más! Veletek főz majd Kató néni, szép szemébe nem szabad ám mélyen nézni! Nézése és járása tán megígézi az aggfiakat, reméljük a naplementére a kondérban marad valamilyen finom falat!
-------------------------------------------------------------------------
Milí kuchtíci!

Touto cestou, by sme vás chceli pozvať na súťaž vo varení gulášu, ktorá sa bude konať 12. augusta. 2017 /sobota/ v areáli športového ihriska vo Vydranoch v rámci gastronomického festivalu Vydranská hostina. Súťažnú skupinu by mali tvoriť traja účastníci. Prihlásiť sa môžete u p. Fitosovej /0917 175 910/, štartovné je 25€, za ktoré obdržite denné vstupné pre tri osoby, chlieb a základ /mäso/ pre desať hostí. Ak si chcete navariť viacej, môžete si doniesť vlastné suroviny, ale predaj na mieste je prísne zakázaný! Variť je možné výlučne na otvorenom ohni! Čo sa bude variť? O tom sami rozhodnete, až zahlasujete!
Čakáme vás v hojnom počte, dúfame že uspejete!

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.