Študentská kvapka krvi/Diáknapi vércsepp

Dátum:19. Oct - 19. Oct
Miesto:Veľké Úľany
Kategória: Dobrovoľníctvo , Osobný rozvoj , Verejné zhromaždenia

Popis podujatia

MS a M SČK v spolupráci s transf. oddelením NsP Sv. Lukáša - Galanta usporiada hromadný odber krvi:
Miesto: Klub dôchodcov "Zlatý dážď", Leninová 241, Veľké Úľany
Deň pred odberom krvi po 17.00 h nejedzte mastné jedlá a nepite alkohol. V ranných hodinách v deň odberu môžete konzumovať ľahkostráviteľné jedlá a piť čím viac tekutín. Tým môžete predísť prípadnej nevoľnosti.
Po úspešnom odbere krvi Vás čaká malé občerstvenie a malé prekvapenie :-)
-----
A helyi vöröskereszt és a galántai Sz.Lukács Kórház vérátömlesztő osztályának együttműködésével csoportos véradást szervez.
Helyszín:
"Aranyeső" Nyugdíjas klub - Lenin utca 241, Nagyfödémes
A véradást megelőző napon 17.00 óra után nem ajánljuk zsíros ételek és alkohol fogyasztását, de könnyű ételek és sok folyadék fogyasztása a véradás napjának reggelén is ajánlott. Így nem kell tartani az esetleges rosszulléttől sem.
A sikeres véradás után kávé, tea, keksz és finom kenyerek várnak Önökre...+egy kis meglepetés :-)

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.