Pangula FEST 2017

Dátum:21. Jul - 22. Jul
Miesto:Hlohovec
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

V malebnom mestečku, v Zámockej záhrade, prídi sa zabaviť, fakt, v plnej paráde! 
Po krátkom poetickom úvode prejdime teda priamo k veci. Dámy a páni, niečo sa chystá. V spojitosti s príjemným teplým a slnečným počasím sa neprebúdzajú len zvieratá zo zimného spánku, ale aj možnosť kultúrneho vyžitia pre obyvateľov Hlohovca. Pri tejto príležitosti sme sa pre vás rozhodli pripraviť pokračovanie, druhého, dúfajme, aspoň rovnako úspešného ročníka PANGULA FESTU. Opäť je tu možnosť naživo počuť mnohé kapely, pozostávajúce veľakrát práve z vašich známych, kamarátov, dokonca rodiny. V piatok sa bude niesť v podobe rockovej, punkovej a metalovej hudby. V sobotu sa zameriame na folk a folk rock.
O kvalitné spestrenie programu sme sa postarali aj pozvaním špeciálneho hosťa, ktorý si v spolupráci ostatných skupín zobrali na zodpovednosť vytvorenie nezabudnuteľného zážitku. Dátum je jasný - 21-22.7.2017. Presnejšie informácie budeme pridávať postupom času. Ale už teraz vieme sľúbiť, že sa je určite na čo tešiť.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.