Vankúšová bitka Piešťany 2017

Dátum:11. Jul - 11. Jul
Miesto:Piešťany
Kategória: Deti a rodina , Párty, disco, nočný život

Popis podujatia

Hromadná vankúšová bitka v meste Piešťany!
Už 11. 7. 2017 od 17:30 na Námestí slobody.

Či už v Berlíne, Kodani, Štokholme, New Yorku, Londýne a ďalších mestách, kde sa organizuje vankúšová bitka pravidelne s veľkým úspechom, tak aj Piešťany vďaka OZ Punkstream budú svedkom tejto recesistickej akcie spojenej s kopcom zábavy a zážitkov.

Stačí dodržať jednoduché pravidlá:
1) POZVI PRIATEĽOV A ZNÁMYCH - bitka je určená pre všetkých, či už deti, mladých, dospelých ale aj seniorov. Kto by si nechal ujsť túto (detskú) radosť a byť súčasťou jednej veľkej vankúšovej bitky? Pozvi spolužiakov, vytvorte tím a ukážte svoju vankúšovú silu.

2)DONES SI VLASTNÝ VANKÚŠ - musí byť mäkký, bez pevných častí a udieraj ním primerane k tvojmu súperovi, predsa nechceme nikoho zraniť.

3)BOJUJ FÉROVO - neútoč na ľudí, ktorí nie sú do bitky zapojený. Tých, čo nemajú v ruke vankúš alebo dodržia kameru, či foťák.

4)POČKAJ NA OFICIÁLNY SIGNÁL NA ZAČIATOK BOJA


Po boji svoje bojisko aj riadne poupratujeme, tak všetci čo sa chcú zapojiť aj do tejto aktivity sú vítaní, stačí si doniesť vrece na odpad.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.