Festival vína - Borfesztivál

Dátum:15. Jul - 15. Jul
Miesto:Veľký Kýr
Kategória: Gastronómia, degustácie , Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Jedinečný festival vína priamo vo vinici, pri starých pivničných domčekoch ktorý organizuje Združenie vinárov a vinohradníkov vo Veľkom Kýre. Otvorené pivnice domácich vinárov a veľa pozvaných vystavovateľov z Nitrianskeho regiónu. Spevácky súbor Csemadok - Nagykér, Vrbina - Komjatice. Živá hudba, rocková kapela Acoustic Flames. Chutné jedlo, tradičný Podymník. VSTUPENKY NA MIESTE.

Páratlan borfesztivál a borospincéknél, helyben a nagykéri hajlokoknál. A Borosgazdák és Szőlészek Egyesületének rendezésében megvalósuló fesztivál során a helyi borászok megnyitják pincéiket a közönség számára, és a nyitrai régió számos borásza kínálja finom borait. Természetesen lesz élőzene is, fellép a nagykéri Csemadok vegyeskara, és a rock slágereket akusztikus előadásban prezentáló Acoustic Flames duó. A helyszínen ízletes ételek, s nem utolsósorban hagyományos kemencelángos fogadja az éhesebbeket. A belépőjegy a helyszínen vásárolható meg.


Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.