Kurz: Vyladené varenie

Dátum: 6. Jul - 6. Jul
Miesto:Galanta
Kategória: Gastronómia, degustácie , Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Srdečne Vás pozývame na kurz vyladeného varenia s Ľubkou a Matúšom, Ľubku by sme predstavovať nemuseli, je to náš pravidelný hosť ale urobím tak pre tých, čo nemali možnosť ju spoznať:
Ľubka: 
"S jedlom sa máme hrať a hlavne - zdravé jedlo je také, čo aj dobre chutí! Pre moje okolie som niečo ako "potravinový provokatér". Ukazujem jednoduchosť a zábavu v zdravom stravovaní. Baví ma variť a hlavne jesť" Na našom kurze sa dozviete, ako vhodne kombinovať potraviny podľa sezónnych období, aby ste po celý rok zostali vitálny a plný energie. Zistíte, prečo sa niektoré potraviny považujú za zdravé a iné nie. Budeme diskutovať na tému potravinových alergií a ako sa ich zbaviť. Ako si pripraviť zdravé, chutné a výživné jedlo za pár minút? zdravé varenie je hrou pestrých chutí a vôní. A aby vám prinášalo radosť, naučíme vás vnímať jednochosť.
Matúš:
" Som pohybový kouč so zameraním na zdravé držane tela a odstraňovanie zlých návykov. Učím, ako z každodenného pohybu ( v práci, doma, pri športe ) vyťažiť čo najviac, aby nás život bavil a mohli sme fungovať bez bolesti". Na kurze sa naučíme ako si udržať radosť z varenia a ladnosť pohybu, a netrpieť pri tom bolesťami chrbta či kolien. Naučíte sa, ako si poradiť doma s kuchynskou linkou, ktorá vám je prinízka či privysoká. Zistíte, že aj státie za sporákom môže byť príjemným cvičením. Mixovanie, krájanie, miešanie, umývanie riadu..Preložiť hrnieci či nabrať polievku. Pohyb za kuchynskou linko je niekedy poriadny zaberák :).
Vstupné: 9 eur
informácie a rezervácia na: info@ventrocentrum.sk alebo 0949 309 040 ( Matúš ).

Čajovňa Surya

16:30

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.