Inšpiratívna beseda s Martinom Brunckom

Dátum:12. Jul - 12. Jul
Miesto:Galanta
Kategória: Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Maťo nás poctí svojou prítomnosťou už po tretí krát, tretí rok, ako ten čas letí :). Za ten rok čo tu bol naposledy stihol toho veľmi veľa, medzi tým aj vydanie novej knihy: Život bez výhovoriek, a nielen o nej nám príde porozprávať, už sa tešíme na spoločné stretnutie :).
Martin je osobnosť, autor, spíker, podnikateľ, športovec a charizmatický človek, ktorý rúca fyzické a mentálne limity a zdoláva odvážne výzvy.
Mladý Slovak z Banskej Bystrice, ktorý bol na úplnom dne ešte pred pár rokmi. Dokázal sa pozviechať a jedného dňa urobiť rozhodnutie. Rozhodnutie zmeniť seba a svet. Rozhodnutie vystúpiť z komfortnej zóny, vyjsť z tieňa očakávaní spoločnosti a žiť podľa vlastných predstáv, túžob a snov. 
Vstupné: voľné

Čajovňa Surya

Kpt. Nálepku 727

17:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.