Otello - Artmax Opera

Dátum:28. Jun - 28. Jun
Miesto:Dunajská Streda
Kategória: Hudba, festivaly, koncerty

Popis podujatia

Využite možnosť kúpiť si vstupenku v predpredaji výhodnejšie!

Nová produkcia. Svetoznámy tenor Jonas Kaufmann debutuje v úlohe Otella vo Verdiho vášnivom prerozprávaní Shakespearovej veľkej tragédie o žiarlivosti, podvode a vražde pod dirigentskou taktovkou Antonia Pappana. Sopranistka Maria Agresta bude jeho Desdemona a barytón Ludovic Tézier jeho nemesis Lago v novej produkcii režiséra Keitha Warnera, ktorý vyhral Olivierovu cenu.

Vo vašom kine na vás čaká prípitok, pohodlné sedenie, dokonalý zvuk a skvelý obraz! 

Vstupné v predpredaji 10,90 €

Vstupné v deň predstavenia 11,90 €

Zľavy:

FILM KARTA CINEMAX 1 €, VIP KARTA CINEMAX 2 € (je možné uplatniť online aj na pokladni kina)

Pri predložení vstupenky z predchádzajúceho predstavenia získavate jednorazovú zľavu 0,70 €. (je možné uplatniť iba na pokladni kina a je možné ju spojiť so zľavou na FILM/VIP kartu CINEMAX) 

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.