Mandalafest

Dátum:17. Jun - 17. Jun
Miesto:Šaľa
Kategória: Hobby, remeslá, tvorivé dielne , Kurzy, školenia

Popis podujatia

Mandala. Rituálny a spirituálny symbol, spájajúci vonkajšie sily vesmíru a nekonečna s vnútornými silami človeka a zeme.

Mandalám bude venovaný festival v parčíku Slniečko pri Čajovni Na Konci Vesmíru. Ich výstavu bude sprevádzať workshop maľovania, vedený Gabi Vicenovou, ktorá je hlavným organizátorom a dušou celého podujatia.

Popri maľovaní bude prebiehať meditácia a cvičenie jogy s Timeou Szabó-Török a Veronikou Sedlákovou.

Hudobným doprovodom bude spievanie mantier so Zuzkou a Milkom a vystúpenie mníchov z Hare Krišna Ašrámu vo Vinodole, ktorí sa prídu podeliť o múdrosť véd.

Festival vyvrcholí rituálom skladania bylinkovej mandaly a obradným vydymovaním čarovnými bylinami.

Na záver pripadne veľká spoločná bubnovačka, takže si prineste so sebou bubienky, hrkálky, perkusie a akékoľvek iné hudobné nástroje.

Vstupné na podujatie je vo forme dobrovoľného príspevku a výťažok bude venovaný pacientom Domova sociálnych služieb v Štrkovci.

Čajovna na konci Vesmíru

14:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.