Šamanský víkendový seminár s Arturom Moralesom Cervantesom

Dátum:17. Jun - 18. Jun
Miesto:Smolenice
Kategória: Prednášky, semináre, besedy , Duchovné a náboženské podujatia

Popis podujatia

Drahí priatelia, priaznivci šamanskej cesty, prírodných metód liečenia, práce s energiami a sebapoznávania... Srdečne vás pozývame na unikátny víkend venovaný praktickej výuke šamanismu pod vedením Artura Moralesa Cervantesa, mayského šamana z Južného Mexika! 

Arturo vás prevedie praktickou výukou pôvodných tajných, extatických rituálnych pozícií. Tieto tajné šamanské pozície slúžia k aktivácií energii v tele, prepojeniu sa s posvätnými a energetickými miestami, posilňujú imunitný a lymfatický systém a ukazujú cestu k rozšíreniu vedomia a prekročeniu hraníc do iných dimenzií bez použitia psychotropných látok. 

Budeme sa učiť vedome pracovať so svojím vlastným telom ako nástrojom pre príjem a vnímanie energií, elementov, obnovenie vlastného biorytmu a synchronizácií s biorytmom prírody a vesmírnymi cyklami.

Počas celého víkendového semináru s vami Arturo bude zdieľať svoje skúsenosti a informácie, ktoré nazbieral za posledných 20 rokov, a to ako z učenia predávaného z generácie na generáciu v mayskej kultúre, tak aj z mnohých iných učení, ktoré sa mu dostalo na jeho životnej ceste k šamanizmu.

Zoznámi vás so šamanskými rituálmi, metódami čistenia energie, prevedie vás ohňovou ceremóniou a pomocou hudobných nástrojov, vône vykurovadiel a orlích pier vám pomôže (znovu) objaviť čaro skutočného života, harmónie s cyklami Matky Zeme, Luny, vesmírnymi cyklami a vlastným biorytmom...

Priebeh semináru: 
- začiatok výučby v sobotu 10.h: história šamanizmu a rituálnych pozícií a tancov naprieč všetkými kultúrami. 
- po každých cca 45 minútach si urobíme krátku, 10 minútovú prestávku na odpočinok. 
- v 14. h bude prestávka pre spoločné hodovanie (niečo bude pripravené a niečo si môže vziať sebou a spoločne sa navzájom podeliť) 
- cca o 14:30 do 18:30 výuka spojená s praktickým cvičením 
- od 18:30 do 19.h spoločná meditácia 
- od 19.h do 20.h posilnenie tela spoločným hodovaním
- od 20.h ohňová ceremónia pod Arturovým vedením a potom spoločné bubnovanie, tanec, zdieľanie... 
- v nedeľu ráno bude pokračovať zasväcovanie do šamanizmu a výuka extatických pozícií 
- okolo 14.h je naplánované ukončenie víkendu, ktorého cieľom je umenie prekročit hranice reality a rozšírenie vašeho vedomia pre pevné a isté kroky na púti vašeho života na tejto úžasnej planéte.. 

So sebou si odporúčame priniesť hudobné nástroje – bubny, hrkálky, píšťaly..., osobné kryštály a amulety, nejaké jedlo k spoločnému zdieľaniu, spacák a karimatku (v prípade priaznivého počasie môžme prespať vonku).

Prosím o včasnú rezerváciu, pretože počet miest je obmedzený na 20... 

Celková suma za seminár je 95 Eur, pričom zahŕňa seminár samotný, ubytovanie, zaistenie pitného režimu a ľahké občerstvenie po celú dobu semináru! 

Rezervácia sa stáva záväznou po uhradení zálohy vo výške 25 Eur na číslo účtu 212476617/0600. Do poznámky k platbe, prosím uveďte vaše meno. 

Tešíme sa na vás!

S láskou,

Arturo Morales Cervantes a Zita Čechová.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.