Ako na trefné predajné texty a fungujúci copywriting

Dátum:20. Jun - 20. Jun
Miesto:Nitra
Kategória: Kurzy, školenia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Slovo je dobrý nástroj, ale treba na ňom vedieť hrať. V online marketingu to platí 2x. Základom fungujúceho biznisu je pochopiť a naučiť sa, ako správne zaobchádzať s písaným slovom. Ako komunikovať smerom k zákazníkom. Napriek tomu, že sa zameriame hlavne na online marketing, tento kurz vám navyše pomôže aj pri tradičnom osobnom predaji. Pretože, vždy je to o vašom zákazníkovi. Len pri online marketingu potrebujete do slov vložiť oveľa viac a pritom použiť slov oveľa menej.

Naučím vás vytvárať texty, ktoré sa napriek chýbajúcemu osobnému kontaktu, dotknú vašich zákazníkov a pomôžu vám vytvoriť si s nimi hodnotný vzťah a tým aj zvýšiť dopyt po vás a váš predaj.

Teším sa na vás, Daniela

Registráciu na seminár nájdete na tomto odkaze:
http://biznisklub.sk/biznis-akademia-daniela-mudrakova-ako-na-trefne-predajne-texty-a-fungujuci-copywriting/

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.