TORTA ROKA 2017

Dátum:18. Aug - 18. Aug
Miesto:Nitra
Kategória: Gastronómia, degustácie , Súťaže, majstrovstvá

Popis podujatia

4. ročník juniorskej cukrárskej súťaže
Súčasť 44. ročníka medzinárodnej poľnohospodárskej a potravinárskej výstavy Agrokomplex 2017
Táto kategória je určená pre jednotlivcov, fyzické osoby, ktoré sú k 18.08.2017 vo veku 15 - 23 rokov. Každý účastník môže v tejto kategórii súťažiť iba s jednou tortou.
Súťaž je určená žiakom stredných odborných škôl, učňovských stredísk, ale aj mladým cukrárom, ktorí spĺňajú podmienku dosiahnutého veku a pracujú v odbore cukrár buď ako SZČO alebo zamestnanec.
V prípade, že sa prihlási na súťaž žiak strednej odbornej školy, môže byť vyslaný školou, prípadne sa môže prihlásiť aj ako súkromná osoba bez toho, aby bol prihlásený školou.

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.