Detský festival zdravia Prevencia

Dátum: 1. Jul - 1. Jul
Miesto:Komárno
Kategória: Deti a rodina , Osobný rozvoj , Športové podujatia

Popis podujatia

,,V piatok 30. júna čaká deti koniec školského roka, rozdávanie vysvedčení, no hneď nasledujúci deň, 1, júla, môžu zahájiť prázdniny vo veľkom štýle, kedy sa môžu zúčastniť prvého Detského festivalu zdravia ,,PREVENCIA", ktorého súčasťou je Srdcom pre zdravie a Zdravý pred-školák.
A kde inde, ako pri vode by chceli deti tráviť prázdniny.
Nám sa podarilo na túto príležitosť vybaviť priestory Termálneho kúpaliska komárno, kde sa budú môcť do sýtosti vyblázniť. Čakať tam na nich bude plno atrakcií, stánkov, prezentacii.....tobogán..
Neváhajte a prídite aj so svojimi deťmi 1. júla na termálne kúpalisko v Komárne a zažite Detský festival na vlastnej koži. Nebude chýbat ani Komisár Hutch. Tešíme sa na Vás."

Termálne kúpalisko Komárno

09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.