Charitatívna detská burza

Dátum: 1. Jul - 1. Jul
Miesto:Komárno
Kategória: Deti a rodina , Dobrovoľníctvo , Jarmoky, trhy, burzy

Popis podujatia

Milí kamaráti, známi,maminy a otcovia, pri upratovaní detskej izby určite nájdete hŕbu hračiek, kníh, skladačiek, figúrok a iných vecí, ktoré nepoužívate. Ak takéto veci vlastníte, rozhodne ich nehádžte do koša, ani ich nedávajte pod posteľ len preto, aby nezavadzali, ale prineste ich na charitatívnu detskú burzu, kde ich môžete predať, darovať alebo vymeniť a tak potešiť svoje ratolesti a drobčekov, ktorí túžia mať niečo nové. Však, ktorý rodič nepozná dieťa, ktoré túži po hračke toho druhého. Poskytneme Vám priestor v rámci verejnoprospešného podujatia Detský festival zdravia Prevencia a takto máte možno možnosť zbaviť sa hier, detských šiat detských kníh, športových a školských potrieb za bezkonkurenčné ceny a zároveň získať priestor pre nové.
Predajcovia neváhajte a zaregistrujte sa osobne u pani Ildiko Németh 0905 851 232
V pripade záujmu je nutné si vopred vyžiadať predajné miesto.

Kedves ismerősök, barátok, anyukák és apukák. A gyerekszobák takaritása közben biztos találtok olyan játékokat, könyveket, sportszereket amelyek feleslegessé válltak, nem használjátok nincs hol raktározni. Nem kell kidobni a szemétbe. Csomagoljátok össze és hozzátok el a jótékonysági gyerek börzére ahol lehetőség lessz eladni vagy akár el is cserélheted és örömet szerezhetsz vele a gyermekeidnek. Minden szülő ismeri ....a másik játéka érdekesebb, jobban kell...A helyeket biztositjuk a jótékonysági célból szervezésre kerülő GYERMEK FESZTIVÁL EGÉSZSÉG,MEGELŐZÉS keretén belül, megszabadulhatunk a kinőtt, megunt dolgainktól helyet adva igy a gyerekek korához és igényeihez megfelőek beszerzéséhez.. Az érdeklődők helyfoglalásait Németh Ildikó tel. 0905851232 regisztrálja .Amennyiben felkeltettük az érdeklődeseteket kérjük hogy személyesen jelentkezzetek helyfoglallásért.

Termálne kúpalisko Komárno

09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.