Osobný numerologický rozbor v Tibet Parku

Dátum:19. Jun - 19. Jun
Miesto:Nové Zámky
Kategória: Duchovné a náboženské podujatia , Prednášky, semináre, besedy

Popis podujatia

Milí priatelia ponúkame Vám možnosť stretnúť sa s vynikajúcim numerológom Milanom Repákom. 15.05 od 9.00-17.00 počas celého dňa je možné sa prihlásiť na osobný numerologický rozbor.Cena 1,5 hodiny rozboru 30 eur.
Čísla sú univerzálne symboly a preto nám môžu pomôcť objasniť jednotlivé súvislosti nášho života. Numerológia je jednoduchý, praktický a rýchlo použiteľný nástroj, ktorý nám tiež pomáha nestrácať príliš veľa času (niekedy tak vzácneho a nenahraditeľného) v našom živote, ktorý nám uplynie v rámci nesprávneho postoja alebo postupu. Počas osobného rozboru je možné dozvedieť sa viacej podrobností nie len o sebe samom, ale aj o živote ako takom.
Info po 16.00 hod,0918631229 

Tibetský park mieru a harmónie

09:00

Plagát / Obrázok

Každé podujatie je zaradené podľa oblasti záujmov, miesta a dátumu uskutočnenia. Každé uskutočnené podujatie sa z nášho Kalendára podujatí automaticky odstráni. V prípade, že je v systéme pridané viackrát to isté podujatie, snažíme sa vybrať to, s najlepším popisom. Portál bizref.sk nie je organizátorom uverejňovaných podujatí a preto nezodpovedá za zmeny uskutočnené organizátormi. Odporúčame preveriť si vopred termín a čas konania podujatia priamo u organizátora. Na niektoré akcie je potrebné prihlásiť sa vopred.